O nas

O nas

informacje o biurze podróży KORONA MM SPORT&TRAVEL

Jesteśmy profesjonalną szkołą snowbaordu i narciarstwa. Przez wiele lat zbieraliśmy doświadczenie w wielu miejscach w Polsce oraz na świecie tak aby móc Wam przekazać jak najwieksza wiedzę na temat sportów zimowych. Sport to nasza pasja którą chcemy przekazać swoim podopiecznym. Naszym celem jest promowanie aktywnego wypoczynku oraz połączenie sportów i podróży. Szkolenia z nami to gwarancja jakości przy zachowaniu maksymalnego bezpieczeństwa. Doświadczona adra instruktorska to nasz główny atut. Szkolimy kursantów od najmłodszych lat. Każdy kursant jest dla nas nowym wyzwaniem dlatego dokładamy starań aby czas spędzony z nami był niezapomnianym wrażeniem.

  • Snowboard
  • Narciarstwo zjazdowe
  • Kitesurfing
  • Windsurfing


  • Wakeboard
  • Łyżwy
  • Rolki
  • Wrotki


Podczas obozów i szkoleń promujemy zdrowy oraz aktywny tryb życia. Naszym atutem jest bogaty program zajęć sportowych i tematycznych który w przerwie miedzy zajęciami sportowymi nie pozwoli na nudę. DOŁĄCZ DO NAS PRZEKONAJ SIĘ SAM !

Dlaczego Korona MM sport&travel?

co nas wyróżnia od innych?

Lokalizacje - szkółka działa przy stoku Telegraf Kielce ul. Narciarska 6

Bezpieczeństwo - ubezpieczenie

Szkolenia - najlepsi instruktorzy i trenerzy

Obozy/wyjazdy - wyselekcjonowana kadra pedagogów i wychowawców

Aktywność - promowanie aktywnego wypoczynku

Emocje - łączenie pasji : sport, podróże, wspólne przeżycia

Indywidualność - indywidualne podejście oraz małe grupy szkoleniowe

Solidność - bogaty solidny program zajęć poza zajęciami sportowymi

Właścicielem firmy jest mgr Michał Misztal miłośnik sportów ekstremalnych, sportów walki oraz piłki nożnej. Absolwent Uniwersytetu im Jana Kochanowskiego w Kielcach mgr politologii. Instruktor, trener i nauczyciel sportów takich jak : snowboard, narciarstwo zjazdowe, kitesurfing, wakeboard oraz piłka nożna . Ogromne doświadczenie które przekazuje nie tylko młodszym ale i starszym podopiecznym jak i umiejetność przekazywania pasji którą można połączyć z pracą.

Pozostań z nami w kontakcie

Badż na bieżąco z naszą ofertą!